Catering dietetyczny Katowice​

Catering dietetyczny z Katowic – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia, czyli wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Katowic i okolicach!

Dieta pudełkowa w Katowicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów różnych diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Katowic – wybierz jaka:

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Fit Catering Katowice PowerMeal

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety . Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień.

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Zdrowe jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Katowic

Rodzaj diety przeznaczonej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Katowicach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Katowic

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny w Katowicach z wyborem menu

Przy wyborze cateringu dietetycznego w Katowicach, to ty masz kontrolę nad tym, jakie pudełka trafią pod Twoje drzwi. Możesz przestrzegać konkretnej diety albo tworzyć własne, idealne zestawienia dań. Codziennie masz dostęp do panelu klienta gdzie możesz dokonać wyboru menu, czyli kilkudziesięciu różnorodnych posiłków, które kurier dostarczy bezpośrednio pod wybrany adres. Odkryj zdrowe odżywianie z cateringiem dietetycznym i zamów dietę już dziś.

Catering dietetyczny Katowice – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Zdrowe posiłki zostaną dowiezione pod wskazany adres, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Katowice – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Katowice! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering dietetyczny w Katowicach nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z testowej diety pudełkowej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Katowice
Dieta pudełkowa Katowice - catering dietetyczny Katowice

Dietę pudełkową do Katowic mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to prawie połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla PowerMeal sprawa tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego i jest świetne rozwiązanie dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!