Catering dietetyczny Andrychów​

Catering dietetyczny z Andrychowa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Andrychowa i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Andrychowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Andrychowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Andrychowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Andrychowa

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety . Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Andrychowa

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Andrychowie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Andrychowa

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Andrychów – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Andrychów – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Andrychów! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Andrychowie nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Andrychów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Andrychów - catering dietetyczny Andrychów

Dietę pudełkową do Andrychowa może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas sprawa tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!