Catering dietetyczny Gliwice​

Catering dietetyczny z Gliwic – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal. Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Gliwicach i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Gliwicach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Gliwic będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Wybierz dietę i zamów catering dietetyczny Gliwice

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Gliwic

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Gliwic

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Gliwicach

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Gliwic

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Gliwice – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

catering dietetyczny Gliwice – wypróbuj dietę od PowerMeal

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Gliwice! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Gliwicach nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Gliwice - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Gliwice - catering dietetyczny Gliwice

Dietę pudełkową do Gliwic może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!