Catering dietetyczny Warszawa​

Catering dietetyczny z Warszawy – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Warszawy i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Warszawie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Warszawy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Warszawy

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową budowę mięśni zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Warszawy

Rodzaj diety skierowanej dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Warszawie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore warianty kalorii. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Warszawy

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Warszawa – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Warszawa – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Warszawa! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Warszawie nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Warszawa - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Warszawa - catering dietetyczny Warszawa

Dietę pudełkową do Warszawy mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla PowerMeal ta kwestia tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, osiągające do 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering!