Catering dietetyczny Augustów​

Catering dietetyczny z Augustowa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Augustowa i okolicach!

Dieta pudełkowa w Augustowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Augustowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Augustowa

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla osób chcących złączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Augustowa

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Augustowie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Augustowa

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Augustów – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Augustów – skorzystaj z diety testowej w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Augustów! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Augustowie nie ma innego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Augustów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Augustów - catering dietetyczny Augustów

Dietę pudełkową do Augustowa mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!