Catering dietetyczny Banino​

Catering dietetyczny z Banina – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Baninie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Baninie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Banina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Banina

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Banina

Odmiana diety skierowany dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Baninie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kalorii. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Banina

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Banino – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Banino – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Banino! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Baninie nie ma osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Banino - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Banino - catering dietetyczny Banino

Dietę pudełkową do Banina może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z nami usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!