Catering dietetyczny Białystok​

Catering dietetyczny z Białegostoku – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Białegostoku i okolicach!

Dieta pudełkowa w Białymstoku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Białegostoku

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Białegostoku

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową formę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Białegostoku

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Białymstoku

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Białegostoku

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Białystok – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Białystok – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Białystok! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Białymstoku nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Białystok - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Białystok - catering dietetyczny Białystok

Dietę pudełkową do Białegostoku może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas sprawa tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!