Catering dietetyczny Bielany Wrocławskie​

Catering dietetyczny z Bielan Wrocławskich – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Bielanach Wrocławskich i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Bielanach Wrocławskich – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Bielan Wrocławskich

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Bielan Wrocławskich

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla osób chcących połączyć kilka diet w jedność oraz zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Bielan Wrocławskich

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Bielanach Wrocławskich

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z małą ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Bielan Wrocławskich

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Bielany Wrocławskie – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Bielany Wrocławskie – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Bielany Wrocławskie! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Bielanach Wrocławskich nie ma osobnego menu dla klientów diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Bielany Wrocławskie - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Bielany Wrocławskie - catering dietetyczny Bielany Wrocławskie

Dietę pudełkową do Bielan Wrocławskich może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa PowerMeal!