Catering dietetyczny Bielany​

Catering dietetyczny z Bielan – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Bielanach i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Bielanach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Bielan

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Bielan

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla osób chcących złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże ograniczenie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Bielan

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Bielanach

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z małą ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Bielan

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Bielany – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Bielany – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Bielany! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Bielanach nie posiada osobnego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Bielany - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Bielany - catering dietetyczny Bielany

Catering dietetyczny do Bielan może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!