Catering dietetyczny Brzeziny​

Catering dietetyczny z Brzezin – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Brzezin i okolicach!

Dieta pudełkowa w Brzezinach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Brzezin

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Brzezin

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach ukierunkowane dla osób chcących złączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta keto wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Brzezin

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Brzezinach

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore warianty kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Brzezin

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Brzeziny – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Brzeziny – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Brzeziny! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Brzezinach nie ma innego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Brzeziny - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Brzeziny - catering dietetyczny Brzeziny

Dietę pudełkową do Brzezin mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!