Catering dietetyczny Bydgoszcz​

Catering dietetyczny z Bydgoszczy – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie czekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Bydgoszczy i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Bydgoszczy – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Bydgoszczy będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Bydgoszczy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Bydgoszczy

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto charakteryzuje się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Bydgoszczy

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Bydgoszczy

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Bydgoszczy

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Bydgoszcz – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Bydgoszcz – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Bydgoszcz! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Bydgoszczy nie posiada innego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Bydgoszcz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Bydgoszcz - catering dietetyczny Bydgoszcz

Catering dietetyczny do Bydgoszczy może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!