Catering dietetyczny Bytom​

Catering dietetyczny z Bytomia – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Bytomia i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Bytomiu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Bytomia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Bytomia

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Bytomia

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Bytomiu

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kalorii. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Bytomia

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Bytom – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Bytom – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Bytom! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Bytomiu nie posiada osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Bytom - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Bytom - catering dietetyczny Bytom

Dietę pudełkową do Bytomia mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia tak samo prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering!