Catering dietetyczny Chełm​

Catering dietetyczny z Chełmu – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Chełmie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Chełmie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Chełmu

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Chełmu

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla osób którzy chcą połączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Chełmu

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Chełmie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Chełmu

Zamiar prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Chełm – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Chełm – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Chełm! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Chełmie nie posiada osobnego menu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Chełm - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Chełm - catering dietetyczny Chełm

Dietę pudełkową do Chełmu mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!