Catering dietetyczny Chełmek​

Catering dietetyczny z Chełmku – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Chełmku i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Chełmku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Chełmku

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Chełmku

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie zdrową formę mięśni zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Chełmku

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Chełmku

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Chełmku

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Chełmek – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Chełmek – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Chełmek! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w promocyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Chełmku nie ma osobnego menu dla klientów diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Chełmek - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Chełmek - catering dietetyczny Chełmek

Dietę pudełkową do Chełmku mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa jest tak samo prosta jak z schudnięciem, oferujemy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!