Catering dietetyczny Chorzów​

Catering dietetyczny z Chorzowa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Chorzowa i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Chorzowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Chorzowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Chorzowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Chorzowa

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Chorzowa

Rodzaj diety skierowanej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Chorzowie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Chorzowa

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Chorzów – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Chorzów – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Chorzów! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Chorzowie nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Chorzów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Chorzów - catering dietetyczny Chorzów

Dietę pudełkową do Chorzowa mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii , sięgające do 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!