Catering dietetyczny Chrzanów​

Catering dietetyczny z Chrzanowa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Chrzanowie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Chrzanowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta z Chrzanowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Chrzanowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Chrzanowa

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku ukierunkowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta charakteryzuje się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Chrzanowa

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Chrzanowie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Chrzanowa

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Chrzanów – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Chrzanów – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Chrzanów! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Chrzanowie nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Chrzanów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Chrzanów - catering dietetyczny Chrzanów

Dietę pudełkową do Chrzanowa może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!