Catering dietetyczny Ciechanów​

Catering dietetyczny z Ciechanowa – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Ciechanowa i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Ciechanowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Ciechanowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Ciechanowa

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie zdrową budowę mięśni zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Ciechanowa

Odmiana diety skierowanej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Ciechanowie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Ciechanowa

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Ciechanów – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Ciechanów – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Ciechanów! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Ciechanowie nie posiada osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Ciechanów - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Ciechanów - catering dietetyczny Ciechanów

Catering dietetyczny do Ciechanowa może zamówić każdy!

Jasno określony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!