Catering dietetyczny Cieszyn​

Catering dietetyczny z Cieszyna – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Cieszyna i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Cieszynie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Cieszyna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Cieszyna

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Keto wyróżnia się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Cieszyna

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Cieszynie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Cieszyna

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Cieszyn – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Cieszyn – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Cieszyn! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Cieszynie nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Cieszyn - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Cieszyn - catering dietetyczny Cieszyn

Catering dietetyczny do Cieszyna może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa PowerMeal!