Catering dietetyczny Czaplinek​

Catering dietetyczny z Czaplinka – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Czaplinka i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Czaplinku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Czaplinka

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Czaplinka

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Czaplinka

Odmiana diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Czaplinku

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Czaplinka

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Czaplinek – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Czaplinek – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Czaplinek! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Czaplinku nie ma innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Czaplinek - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Czaplinek - catering dietetyczny Czaplinek

Dietę pudełkową do Czaplinka może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa PowerMeal!