Catering dietetyczny Czeladź​

Catering dietetyczny z Czeladzi – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Czeladzi i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Czeladzi – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Czeladzi

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Czeladzi

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Czeladzi

Rodzaj diety skierowany dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Czeladzi

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z bardzo małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Czeladzi

Założenie niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Czeladź – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Czeladź – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Czeladź! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Czeladzi nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Czeladź - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Czeladź - catering dietetyczny Czeladź

Dietę pudełkową do Czeladzi mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to prawie połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z nami usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii , sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!