Catering dietetyczny Częstochowa​

Catering dietetyczny z Częstochowy – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Częstochowy i okolicach!

Dieta pudełkowa w Częstochowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Częstochowy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Częstochowy

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi którzy chcą połączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie prawidłową formę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Częstochowy

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Częstochowie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kalorii. Naturalnie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Częstochowy

Założenie niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Częstochowa – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Częstochowa – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Częstochowa! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Częstochowie nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Częstochowa - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Częstochowa - catering dietetyczny Częstochowa

Dietę pudełkową do Częstochowy mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla PowerMeal sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie opcje kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!