Catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza​

Catering dietetyczny z Dąbrowy Górniczej – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Dąbrowy Górniczej i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Dąbrowie Górniczej – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Dąbrowy Górniczej

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Dąbrowy Górniczej

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Ketoza charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Dąbrowy Górniczej

Rodzaj diety pudełkowej skierowanej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Dąbrowie Górniczej

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Dąbrowy Górniczej

Założenie niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Dąbrowa Górnicza! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Dąbrowie Górniczej nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza - catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza

Catering dietetyczny do Dąbrowy Górniczej może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!