Catering dietetyczny Dąbrowa Tarnowska​

Catering dietetyczny z Dąbrowy Tarnowskiej – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Dąbrowy Tarnowskiej i okolicach!

Dieta pudełkowa w Dąbrowie Tarnowskiej – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Dąbrowy Tarnowskiej

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Dąbrowy Tarnowskiej

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedność i zapewniając sobie prawidłową formę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta keto wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Dąbrowy Tarnowskiej

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Dąbrowie Tarnowskiej

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Dąbrowy Tarnowskiej

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Dąbrowa Tarnowska – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Dąbrowa Tarnowska – boisz się złożyć dłuższe zamówienie w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Dąbrowa Tarnowska! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Dąbrowie Tarnowskiej nie posiada osobnego jadłospisu dla klientów diety testowej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Dąbrowa Tarnowska - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Dąbrowa Tarnowska - catering dietetyczny Dąbrowa Tarnowska

Dietę pudełkową do Dąbrowy Tarnowskiej mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie opcje kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!