Catering dietetyczny Dąbrowa​

Catering dietetyczny z Dąbrowy – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Dąbrowy i okolicach!

Dieta pudełkowa w Dąbrowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Dąbrowy będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Dąbrowy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Dąbrowy

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Dąbrowy

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Dąbrowie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z małą ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Dąbrowy

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Dąbrowa – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Dąbrowa – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Dąbrowa! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Dąbrowie nie ma innego menu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Dąbrowa - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Dąbrowa - catering dietetyczny Dąbrowa

Catering dietetyczny do Dąbrowy może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!