Catering dietetyczny Dąbrówka​

Catering dietetyczny z Dąbrówki – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna działający również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Dąbrówce i okolicach!

Dieta pudełkowa w Dąbrówce – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Dąbrówki

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Dąbrówki

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Dąbrówki

Rodzaj diety skierowany dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Dąbrówce

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Dąbrówki

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Dąbrówka – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Dąbrówka – skorzystaj z diety testowej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Dąbrówka! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Dąbrówce nie ma osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Dąbrówka - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Dąbrówka - catering dietetyczny Dąbrówka

Dietę pudełkową do Dąbrówki mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla nas niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal sprawa tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie opcje kalorii na dzień, osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering!