Catering dietetyczny Dębno​

Catering dietetyczny z Dębna – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Dębnie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Dębnie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Dębna będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Dębna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Dębna

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla osób chcących złączyć pare diet w jedność i zapewnić sobie zdrową formę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Dieta keto wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Dębna

Rodzaj diety przeznaczonej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Dębnie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Dębna

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest możliwość spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Dębno – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Dębno – skorzystaj z próbnej w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Dębno! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Dębnie nie posiada osobnego menu dla klientów diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Dębno - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Dębno - catering dietetyczny Dębno

Catering dietetyczny do Dębna może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak samo prosta jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy wysokie zakresy kalorii , sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering!