Catering dietetyczny Dobczyce​

Catering dietetyczny z Dobczyc – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający również pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Dobczyc i okolicach!

Dieta pudełkowa w Dobczycach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Dobczyc będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Dobczyc

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Dobczyc

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi chcących złączyć pare diet w jedną i zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest kompletne odrzucenie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Ketoza wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Dobczyc

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Dobczycach

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Dobczyc

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Dobczyce – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Dobczyce – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Dobczyce! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Dobczycach nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Dobczyce - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Dobczyce - catering dietetyczny Dobczyce

Dietę pudełkową do Dobczyc mogą zamowić wszyscy

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!