Catering dietetyczny Dopiewo​

Catering dietetyczny z Dopiewa – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi cateringu dietetycznego, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Dopiewie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Dopiewie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Dopiewa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Dopiewa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Dopiewa

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety . Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Dopiewa

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Dopiewie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Dopiewa

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Dopiewo – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Dopiewo – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Dopiewo! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Dopiewie nie posiada innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Dopiewo - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Dopiewo - catering dietetyczny Dopiewo

Dietę pudełkową do Dopiewa może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa PowerMeal!