Catering dietetyczny Dywity​

Catering dietetyczny z Dywit – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna działający również pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi cateringu , szybko, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Dywitach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Dywitach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Dywit

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Dywit

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Dywit

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej ludzi żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Dywitach

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kaloryczne. Naturalnie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Dywit

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Dywity – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Dywity – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Dywity! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Dywitach nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Dywity - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Dywity - catering dietetyczny Dywity

Dietę pudełkową do Dywit mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże opcje kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!