Catering dietetyczny Elbląg​

Catering dietetyczny z Elbląga – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Elblągu i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Elblągu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Elbląga

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Elbląga

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową formę mięśni jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta keto charakteryzuje się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Elbląga

Rodzaj diety przeznaczonej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Elblągu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kalorii. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Elbląga

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Elbląg – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Elbląg – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Elbląg! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Elblągu nie ma innego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Elbląg - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Elbląg - catering dietetyczny Elbląg

Catering dietetyczny do Elbląga może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z PowerMeal usunąć nadprogramowe kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!