Catering dietetyczny Gdańsk​

Catering dietetyczny z Gdańska – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący również pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Gdańska i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Gdańsku – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Gdańska

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Gdańska

To najbardziej normalny rodzaj diety . Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Gdańska

Rodzaj diety skierowany dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Gdańsku

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie warianty kalorii. Naturalnie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Gdańska

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Gdańsk – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Gdańsk – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Gdańsk! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Gdańsku nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Gdańsk - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Gdańsk - catering dietetyczny Gdańsk

Dietę pudełkową do Gdańska może zamówić każdy!

Jasno określony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas ta kwestia jest tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!