Catering dietetyczny Góra​

Catering dietetyczny z Góry – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo i zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna działający także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Górze i okolicach!

Dieta pudełkowa w Górze – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Góry

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Góry

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Ma tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma opcje wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla osób chcących złączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Ketoza wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Góry

Odmiana diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Górze

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kalorii. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Góry

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Góra – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Góra – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Góra! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Górze nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Góra - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Góra - catering dietetyczny Góra

Dietę pudełkową do Góry mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z nami usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, oferujemy wysokie zakresy kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!