Catering dietetyczny Gostynin​

Catering dietetyczny z Gostynina – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dowozem do Gostynina i okolicach!

Dieta pudełkowa w Gostyninie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Gostynina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Gostynina

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełkach ukierunkowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Gostynina

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Gostyninie

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Gostynina

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Gostynin – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Gostynin – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Gostynin! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw testowy w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Gostyninie nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Gostynin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Gostynin - catering dietetyczny Gostynin

Dietę pudełkową do Gostynina mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!