Catering dietetyczny Grajewo​

Catering dietetyczny z Grajewa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna pracujący również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Grajewie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Grajewie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Grajewa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Grajewa

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedną i zapewnić sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca duże utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Keto wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Grajewa

Rodzaj diety skierowanej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Grajewie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Grajewa

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Grajewo – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Grajewo – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Grajewo! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Grajewie nie ma osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Grajewo - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Grajewo - catering dietetyczny Grajewo

Dietę pudełkową do Grajewa mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu sprawa tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!