Catering dietetyczny Inowrocław​

Catering dietetyczny z Inowrocławia – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający również pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Inowrocławiu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Inowrocławiu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Inowrocławia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Inowrocławia

To zdecydowanie najbardziej normalny rodzaj diety . Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla osób chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową budowę masy mięśniowej zarazem tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Inowrocławia

Odmiana diety skierowany dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Inowrocławiu

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Inowrocławia

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Inowrocław – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Inowrocław – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Inowrocław! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Inowrocławiu nie ma innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Inowrocław - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Inowrocław - catering dietetyczny Inowrocław

Dietę pudełkową do Inowrocławia mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla nas sprawa jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!