Catering dietetyczny Izabelin​

Catering dietetyczny z Izabelina – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, zamów najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Izabelina i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Izabelinie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Izabelina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Izabelina

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą złączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta charakteryzuje się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Izabelina

Rodzaj diety skierowany dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Izabelinie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Izabelina

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Izabelin – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Izabelin – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Izabelin! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Izabelinie nie ma innego menu dla osób korzystających z diety testowej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Izabelin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Izabelin - catering dietetyczny Izabelin

Dietę pudełkową do Izabelina może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal usunąć zbędne kilogramy to żaden problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo prosta jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa PowerMeal!