Catering dietetyczny Jabłonna​

Catering dietetyczny z Jabłonny – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny z dostawą do Jabłonny i okolicach!

Dieta pudełkowa w Jabłonnej – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Jabłonny

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Jabłonny

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla osób którzy chcą połączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie zdrową formę masy mięśniowej jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Keto wyróżnia się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Jabłonny

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Jabłonnej

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z małą ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Jabłonny

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Jabłonna – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie mieli w ofercie dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Jabłonna – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Jabłonna! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw testowy w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Jabłonnej nie posiada osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Jabłonna - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Jabłonna - catering dietetyczny Jabłonna

Dietę pudełkową do Jabłonny może zamówić każdy!

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu , dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć zbędne kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa jest tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących poprawić swoje zdrowie prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!