Catering dietetyczny Janikowo​

Catering dietetyczny z Janikowa – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć pod opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Janikowie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Janikowie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają lub skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Janikowa

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Janikowa

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełku skierowane dla osób którzy chcą złączyć pare diet w jedną i zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej zarazem gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite usunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz odłożony w organizmie. Keto wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Janikowa

Odmiana diety skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Janikowie

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Janikowa

Założenie niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest opcja spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Janikowo – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Janikowo – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Janikowo! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Janikowie nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Janikowo - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Janikowo - catering dietetyczny Janikowo

Catering dietetyczny do Janikowa może zamówić każdy!

Prosto określony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, bo niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii na dzień, sięgające do 3500 kalorii na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których funkcjonuje nasz catering!