Catering dietetyczny Jasień​

Catering dietetyczny z Jasienia – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal działający także pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Jasieniu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Jasieniu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Jasienia

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Jasienia

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, pojedynczych produktów, wchodzących w skład tej diety. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki skierowane dla ludzi chcących złączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie zdrową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się organizm  w ketozę, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Jasienia

Odmiana diety skierowanej dla ludzi borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Jasieniu

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Jasienia

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Jasień – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Jasień – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Jasień! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Jasieniu nie posiada osobnego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Jasień - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Jasień - catering dietetyczny Jasień

Dietę pudełkową do Jasienia może zamówić każdy!

Prosto określony cel to połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa tak samo banalna jak z schudnięciem, oferujemy duże zakresy kalorii , osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!