Catering dietetyczny Jasienica​

Catering dietetyczny z Jasienicy – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem GoodFood Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najpopularniejszy catering dietetyczny w Jasienicy i okolicach!

Dieta pudełkowa w Jasienicy – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Jasienicy

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Jasienicy

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób chcących połączyć kilka diet w jedność i zapewnić sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się organizm  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Jasienicy

Rodzaj diety skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga coraz więcej ludzi żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Jasienicy

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest zły myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Jasienicy

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Jasienica – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Jasienica – skorzystaj z próbnej w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Jasienica! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Jasienicy nie ma osobnego menu dla klientów diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Jasienica - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Jasienica - catering dietetyczny Jasienica

Dietę pudełkową do Jasienicy mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym usunąć nadprogramowe kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla nas ta kwestia tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy wysokie zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jedno danie podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których funkcjonuje PowerMeal!