Catering dietetyczny Jaworze​

Catering dietetyczny z Jaworza – pyszne jedzenie dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący także pod logo GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Jaworzu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Jaworzu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Jaworza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Jaworza

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii . W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie zdrową budowę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający ogromne ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Keto charakteryzuje się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Jaworza

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami powinny nieustępliwie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Jaworzu

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje spore warianty kalorii. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Jaworza

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość zjedzenia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Jaworze – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki zostanie dowiezione do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Jaworze – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Jaworze! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw testowy w promocyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Jaworzu nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Jaworze - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Jaworze - catering dietetyczny Jaworze

Dietę pudełkową do Jaworza mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową usunąć nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie opcje kalorii , sięgające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób, którzy chcą poprawić jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób mających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering dietetyczny!