Catering dietetyczny Jelenia Góra​

Catering dietetyczny z Jeleniej Góry – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać i wziąć pod opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal prezentujący również pod logo Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Jeleniej Górze i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Jeleniej Górze – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym one polegają lub skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Jeleniej Góry

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Jeleniej Góry

To najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Ma tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania spersonalizowanego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku ukierunkowane dla ludzi którzy chcą połączyć kilka diet w jedną i zapewniając sobie zdrową formę mięśni zarazem pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże utrudnienie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz odłożony w ciele. Dieta charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Jeleniej Góry

Odmiana diety pudełkowej skierowanej dla osób borykających się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Jeleniej Górze

Dieta sokowa to świetna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z bardzo małą ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Jeleniej Góry

Zamiar niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryek. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Jelenia Góra – PowerMeal dowozi pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Jedzenie przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Dieta pudełkowa Jelenia Góra – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Jelenia Góra! Catering dietetyczny Powermeal ma w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Jeleniej Górze nie posiada innego jadłospisu dla klientów diety próbnej, posiłki są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Jelenia Góra - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Jelenia Góra - catering dietetyczny Jelenia Góra

Catering dietetyczny do Jeleniej Góry może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z dietą pudełkową usunąć zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu sprawa jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , sięgające nawet 3500 kcal na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi chcących tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach działa PowerMeal!