Catering dietetyczny Kalisz​

Catering dietetyczny z Kalisza – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny w Kaliszu i okolicach!

Dieta pudełkowa w Kaliszu – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kalisza

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kalisza

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do jedzenia, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład tej diety. Jedynym z ograniczeń jest ilość kalorii . W cateringu PowerMeal dieta standard posiada możliwość wyboru spersonalizowanego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć pare diet w jedność oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca duże utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli spożywamy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Dieta wyróżnia się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kalisza

Rodzaj diety pudełkowej przeznaczonej dla osób borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej ludzi żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób posiadających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kaliszu

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kcal co jest niewłaściwym myśleniem. PowerMeal oferuje spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kalisza

Zamiar niemalże taki sam co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka kaloryka jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kalisz – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Gdybyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dowozu naszych smakowitych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Kalisz – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, lecz każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Kalisz! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej cenie. GoodFood Catering w Kaliszu nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety próbnej, posiłki są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Kalisz - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kalisz - catering dietetyczny Kalisz

Dietę pudełkową do Kalisza mogą zamowić wszyscy

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla naszego cateringu niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal usunąć nadprogramowe kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal sprawa tak adekwatnie prosta jak z zrzucaniem kilogramów, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!