Catering dietetyczny Kąty Wrocławskie​

Catering dietetyczny z Kątów Wrocławskich – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo i zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi cateringu , nie zwlekaj, zamów najpopularniejszy catering dietetyczny z dowozem do Kątów Wrocławskich i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Kątach Wrocławskich – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kątów Wrocławskich

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kątów Wrocławskich

To najbardziej normalny rodzaj diety pudełkowej. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki ukierunkowane dla ludzi którzy chcą połączyć pare diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową formę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety pudełkowej mający duże ograniczenie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto wyróżnia się minimalnym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kątów Wrocławskich

Rodzaj diety skierowany dla ludzi borykających się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kątach Wrocławskich

Dieta sokowa to idealna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest zły myśleniem. PowerMeal oferuje spore opcje kaloryczne. Naturalnie w tej diecie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kątów Wrocławskich

Założenie prawie to samo co na tradycyjnej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, lecz uproszczeniem jest możliwość spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kąty Wrocławskie – PowerMeal dowiezie pod samo mieszkanie!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Posiłki zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Kąty Wrocławskie – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Kąty Wrocławskie! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Kątach Wrocławskich nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych stałych klientów!

Catering dietetyczny Kąty Wrocławskie - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kąty Wrocławskie - catering dietetyczny Kąty Wrocławskie

Dietę pudełkową do Kątów Wrocławskich może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to prawie połowa osiągnięcia , dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje potrzeb. Z nami usunąć nadprogramowe kilogramy to kompletnie żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować masę mięśniową? Dla naszego cateringu ta kwestia tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy wysokie zakresy kalorii , osiągające do 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • osób posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także w jakich innych miastach funkcjonuje PowerMeal!