Catering dietetyczny Kępno​

Catering dietetyczny z Kępna – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby zdrowo się odżywiać i wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, nie zwlekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Kępnie i okolicach!

Dieta pudełkowa w Kępnie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kępna

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kępna

To najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do jedzenia, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedną oraz zapewniając sobie prawidłową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest całkowite odrzucenie węglowodanów. W taki sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się brakiem uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kępna

Rodzaj diety przeznaczonej dla osób trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore powinny bezwględnie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla ludzi mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kępnie

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest niewłaściwym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje wysokie opcje kaloryczne. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kępna

Zamiar prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wegetariańską, lecz ułatwieniem jest możliwość spożycia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kępno – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych wszystkich klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Kępno – nie jesteś pewien złożenia dłuższego zamówienia na catering w Powermeal?

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Kępno! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Kępnie nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety próbnej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Kępno - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kępno - catering dietetyczny Kępno

Dietę pudełkową do Kępna mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, bo w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi właśnie pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, gdyż mamy w ofercie szeroki wybór kalorii, rozpoczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal ta kwestia tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, oferujemy duże opcje kalorii na dzień, osiągające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jedno danie w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także inne miasta w których działa nasz catering!