Catering dietetyczny Kęty​

Catering dietetyczny z Kęt – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć zdrowo się odżywiać oraz zadbać o samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący również pod szyldem Good Food Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Kętach i okolicach!

Dieta pudełkowa w Kętach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Wszystkie pudełka wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kęt

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kęt

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, które wchodzą w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma możliwość wyboru własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie skierowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową budowę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca ogromne ograniczenie, jakim jest kompletne odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta keto charakteryzuje się brakiem odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kęt

Odmiana diety skierowanej dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancyjność glutenu). Osoby z takimi dolegliwościami muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerowanie laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla ludzi mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kętach

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” w trakcie zwykłej diety,  która umożliwi detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z bardzo małą ilością kcal co jest błędnym myśleniem. PowerMeal ma w ofercie spore warianty kaloryczne. Oczywiście nie doszukasz się mięsa ani ryek.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kęt

Założenie niemalże identyczny co na tradycyjnej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest możliwość zjedzenia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kęty – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Kęty – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, jednakże każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Kęty! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w promocyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Kętach nie posiada osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Kęty - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kęty - catering dietetyczny Kęty

Dietę pudełkową do Kęt może zamówić każdy!

Jasno ustalony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną właśnie pod Twoje wymagania. Z dietą pudełkową zrzucić nadprogramowe kilogramy to żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wybór kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla naszego cateringu ta kwestia jest tak adekwatnie prosta jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, osiągające do 3500 kcal na cały dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających niewielką ilość czasu podczas dnia,
  • osób nie przepadających za gotowaniem,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering!