Catering dietetyczny Kłaj​

Catering dietetyczny z Kłaj – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie razem z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, nie czekaj, zamów najlepszy catering dietetyczny w Kłaju i okolicach!

Dieta pudełkowa w Kłaju – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie masz pojęcia jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie właściwa? Zapoznaj się z tym, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kłaj

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kłaj

To najbardziej pospolity rodzaj diety . Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym ograniczeniem jest wielkość kalorii na dzień. W cateringu dietetycznym PowerMeal dieta standard ma możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie ukierunkowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedność i zapewniając sobie zdrową budowę masy mięśniowej jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający ogromne utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Takim sposobem wprowadza się ciało  w ketozę, czyli spożywamy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się znikomym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kłaj

Odmiana diety skierowanej dla ludzi trudzących się z problemami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerowanie laktozy dosięga systematycznie więcej osób żyjących na całym świecie, więc catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną dłoń dla osób mających trudności z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kłaju

Dieta sokowa to świetna opcja ”czegoś innego” podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal oferuje spore opcje kalorii. Oczywiście w tej diecie nie doszukasz się mięsa ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kłaj

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże uproszczeniem jest opcja spożycia ryek. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kłaj – PowerMeal dowozi pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem dietetycznym i nie oferowali dostawy naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak ogromnym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej usłudze cateringu dietetycznego z daniami w pudełku. Posiłki przyjedzie do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie godziny.

Catering dietetyczny Kłaj – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu Powermeal!

Dieta pudełkowa nie wszystkim może się spodobać, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Kłaj! Catering dietetyczny Powermeal ma w opcji zestaw testowy w atrakcyjnie niskiej kwocie. GoodFood Catering w Kłaju nie ma osobnego jadłospisu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Kłaj - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kłaj - catering dietetyczny Kłaj

Dietę pudełkową do Kłaj mogą zamowić wszyscy

Jasno określony cel to nawet połowa sukcesu dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje potrzeb. Z PowerMeal zrzucić zbędne kilogramy to żaden problem, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla nas sprawa tak samo banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii , osiągające nawet 3500 kcal na dzień. Warto wziąć pod uwagę, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • osób chcących polepszyć jakość zdrowia prawidłowym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających mało czasu podczas dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób, którzy chcą tylko jeden posiłek podczas dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach funkcjonuje nasz catering dietetyczny!