Catering dietetyczny Kobylin​

Catering dietetyczny z Kobylina – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

Pora zacząć jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal od niedawna prezentujący także pod logo Good Food Catering! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny w Kobylinie i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Kobylinie – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Kobylina będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym one polegają, ewentualnie skontaktuj się z naszym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Kobylina

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Kobylina

To najbardziej normalny rodzaj posiłków. Nie posiada prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, pojedynczych produktów, wchodzących w skład . Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii na dzień. W PowerMeal dieta standard posiada możliwość dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Jedzenie w pudełkach skierowane dla osób którzy chcą złączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie zdrową formę masy mięśniowej jednocześnie tracąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta pudełkowa posiadająca wielkie utrudnienie, jakim jest całkowite odsunięcie węglowodanów. Tym sposobem wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w ciele. Dieta wyróżnia się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Kobylina

Rodzaj diety pudełkowej skierowany dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby chore muszą bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy dosięga coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną dłoń dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kobylinie

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie zwykłej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio wykonanych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege zestawiana jest z niewielką ilością kalorii co jest zły rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kaloryczne. Oczywiście nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Kobylina

Zamiar niemalże identyczny co na zwykłej diecie dla wege, wysoka ilość kcal jak na dietę wege, lecz uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Kobylin – PowerMeal dowozi pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie oferowali dowozu naszych smacznych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej usłudze cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do Ciebie na następny dzień od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Kobylin – skorzystaj z zamówienia próbnego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta w pudełku nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Kobylin! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie niskiej cenie. GoodFood Catering w Kobylinie nie posiada innego menu dla osób korzystających z diety testowej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Kobylin - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Kobylin - catering dietetyczny Kobylin

Dietę pudełkową do Kobylina może zamówić każdy!

Jasno określony cel to prawie połowa osiągnięcia dla Ciebie, dla nas niema to znaczenia, ponieważ w każdej sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z jedzeniem, dopasowanymi pod Twoje wymagania. Z nami zrzucić zbędne kilogramy to nie problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od nawet 1000 kcal na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” masę mięśniową? Dla PowerMeal sprawa jest tak samo banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże opcje kalorii , osiągające do 3500 kcal na dzień. Warto nie zapominać, że dieta pudełkowa jest dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi, którzy chcą polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie przepadających za gotowaniem,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Zobacz także w jakich innych miastach działa nasz catering!