Catering dietetyczny Koło​

Catering dietetyczny z Koła – dieta pudełkowa dostarczona prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz wziąć w opiekę samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal pracujący także pod szyldem Good Food Catering! Doświadcz korzyści z naszej kompleksowej usługi diety pudełkowej, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Koła i okolicach!

Dieta pudełkowa w Kole – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście rodzajów diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi pysznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa? Przeanalizuj, na czym się opierają, ewentualnie skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który doradzi Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań i wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Koła

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Koła

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj posiłków. Posiada tylko jedno ograniczenie co do posiłków, pojedynczych produktów, które wchodzą w skład . Jedynym ograniczeniem jest ilość kalorii na dzień. W cateringu PowerMeal dieta standard ma opcje dobrania własnego jadłospisu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla ludzi chcących połączyć kilka diet w jedną oraz zapewnić sobie prawidłową formę mięśni jednocześnie pozbywając się tłuszczu. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Rodzaj diety mający duże utrudnienie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się organizm  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w posiłkach i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Keto charakteryzuje się minimalnym uczuciem głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Koła

Rodzaj diety skierowanej dla osób trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości powinny bezwględnie przestrzegać tej diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na całym świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal oferuje pomocną rękę dla osób mających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Kole

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika w trakcie normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli oczyszczenie go z toksyn, zgromadzonej wody za pomocą odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wege kojarzona jest z bardzo małą ilością kalorii co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kalorii. Naturalnie nie znajdziesz mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Koła

Zamiar niemalże taki sam co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka ilość kalorii jak na dietę wege, jednakże ułatwieniem jest opcja spożycia ryb. Jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Koło – PowerMeal dowiezie pod sam dom!

Gdybyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych dań w pudełku do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak dużym zainteresowaniem! Nieprzypadkowo wspominamy o kompleksowej ofercie cateringu z daniami w pudełku. Jedzenie zostanie dowiezione do Ciebie w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na catering dietetyczny, o wybranej przez Ciebie godziny.

Dieta pudełkowa Koło – skorzystaj z zamówienia testowego w cateringu dietetycznym Powermeal!

Dieta pudełkowa nie każdemu może się spodobać, lecz każdy by chciał jeść zdrowe posiłki. Koło! Catering dietetyczny Powermeal posiada w ofercie zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Kole nie ma osobnego menu dla klientów diety testowej, dania są identyczne jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Koło - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Koło - catering dietetyczny Koło

Dietę pudełkową do Koła mogą zamowić wszyscy

Prosto ustalony cel to połowa sukcesu , dla naszego cateringu niema to znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wystawimy pomocną dłoń, a w dłoni… dietę pudełkową dopasowaną pod Twoje wymagania. Z cateringiem dietetycznym zrzucić zbędne kilogramy to kompletnie żaden problem, gdyż oferujemy szeroki wachlarz kalorii, zaczynając w niektórych rodzajach diet od 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz ”wyrzeźbić” mięśnie? Dla PowerMeal sprawa tak adekwatnie banalna jak z schudnięciem, posiadamy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto wziąć pod uwagę, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na przykład dla:

  • ludzi chcących polepszyć jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi mających niewielką ilość czasu w trakcie dnia,
  • ludzi nie lubiących gotować,
  • ludzi, którzy chcą tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa PowerMeal!