Catering dietetyczny Komorniki​

Catering dietetyczny z Komornik – pyszne posiłki dostarczone prosto pod Twoje drzwi

To czas, żeby jeść zdrowo oraz zadbać o samego siebie wraz z cateringiem PowerMeal działający również pod szyldem GoodFood Catering! Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi cateringu dietetycznego, szybko, złóż zamówienie na najlepszy catering dietetyczny z dostawą do Komornik i w całej Polsce!

Dieta pudełkowa w Komornikach – wybór należy do Ciebie

Kilkanaście odmian diet pudełkowych. Każde pudełko wypchane po brzegi smacznym jedzeniem. Nie wiesz jaka dieta z Komornik będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z tym, na czym one polegają lub skontaktuj się z naszym profesjonalnym dietetykiem na PowerMeal, który podpowie Ci wybór dopasowany do Twoich upodobań oraz wymagań.
Dieta pudełkowa z dostawą na terenie Komornik

Dieta standard

już od 50 zł / dzień

Skorzystaj z cateringu dietetycznego z Komornik

To zdecydowanie najbardziej pospolity rodzaj diety pudełkowej. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do posiłków, produktów, wchodzących w skład diety standard. Jedynym z ograniczeń jest wielkość kalorii . W PowerMeal dieta standard posiada opcje dobrania własnego menu!

Dieta Samuraja

już od 55 zł / dzień

Wybierz dietę zależną od twoich potrzeb

Posiłki w pudełku skierowane dla osób którzy chcą połączyć pare diet w jedność oraz zapewniając sobie prawidłową budowę mięśni jednocześnie gubiąc tłuszcz. Dieta Samuraja łączy w jedność dietę ketogeniczną oraz odrzuca gluten, nabiał oraz rośliny strączkowe.

Dieta ketogeniczna

już od 64 zł / dzień

Fit dieta ketogeniczna na zrzucenie zbędnych kilogramów

Dieta posiadająca wielkie ograniczenie, jakim jest kompletne usunięcie węglowodanów. W ten sposób wprowadza się ciało  w stan ketozy, czyli jemy tłuszcz w jedzeniu i spalamy tłuszcz zgromadzony w organizmie. Ketoza wyróżnia się znikomym odczucia głodu

Dieta bezglutenowa

już od 49,30 zł / dzień

Diety pudełkowe z dostawą do Komornik

Rodzaj diety skierowany dla ludzi trudzących się z chorobami jelitowymi (nietolerancja glutenu). Osoby posiadające takie dolegliwości muszą nieustępliwie przestrzegać tego rodzaju diety. Nietolerancja laktozy trapi coraz więcej osób żyjących na świecie, dlatego catering dietetyczny PowerMeal wyciąga pomocną rękę dla osób posiadających problemy z nietolerancją laktozy.

Dieta sokowa

już od 69 zł / dzień

Dieta sokowa - catering dietetyczny w Komornikach

Dieta sokowa to idealna opcja przerywnika podczas normalnej diety,  która pozwoli na detoks organizmu, czyli usunięcie toksyn, zalegającej wody przy pomocy odpowiednio zrobionych soków.

Dieta wege

już od 50 zł /dzień

Zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia

Dieta wegetariańska kojarzona jest z niewielką ilością kcal co jest błędnym rozmyślaniem. PowerMeal ma w ofercie wysokie warianty kalorii. Naturalnie w tej diecie nie doszukasz się mięska ani ryb.

Dieta wege+fish

już od 50 zł / dzień

Posiłki z świeżych składników - dostarczamy do Komornik

Założenie prawie to samo co na zwykłej diecie dla wegetarianów, wysoka kaloryka jak na dietę wegetariańską, jednakże uproszczeniem jest opcja zjedzenia ryb. Z racji, że jest to wege + fish, nie znajdziesz tutaj mięsa.

Dieta sport

już od 65 zł / dzień

Dieta niski ig

już od 68 zł /dzień

Dieta Junior

już od 55 zł / dzień

Dieta IF – Intermittent Fasting

już od 53 zł / dzień

Dieta IF bez glutenu i laktozy

już od 59 zł / dzień

Dieta slim

już od 68 zł /dzień

Dieta orzeźwiająca (dania bez podgrzewania)

już od 58 zł / dzień

Catering dietetyczny Komorniki – PowerMeal dowiezie pod same drzwi!

Jakbyśmy byli cateringiem i nie mieli w ofercie dostawy naszych smakowitych posiłków do naszych ukochanych klientów, nie cieszylibyśmy się tak rosnącym zainteresowaniem! Nie bez powodu piszemy o kompleksowej ofercie cateringu z dietą pudełkową. Posiłki przyjedzie do wybranego przez Ciebie miejsca, w kolejnym dniu od złożenia zamówienia na dietę pudełkową, o wybranej przez Ciebie porze dnia.

Catering dietetyczny Komorniki – boisz się złożyć zamówienie na dłuższy okres w cateringu Powermeal?

Dieta w pudełku nie wszystkim może przypasować, jednakże każdy by chciał odżywiać się zdrowo. Komorniki! Catering dietetyczny Powermeal posiada w opcji zestaw próbny w atrakcyjnie małej kwocie. GoodFood Catering w Komornikach nie posiada osobnego menu dla klientów diety testowej, dania są te same jak u naszych wiernych klientów!

Catering dietetyczny Komorniki - dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa Komorniki - catering dietetyczny Komorniki

Dietę pudełkową do Komornik może zamówić każdy!

Prosto ustalony cel to nawet połowa osiągnięcia , dla nas niema to kompletnie znaczenia, ponieważ niezależnie od sytuacji wyciągniemy pomocną dłoń, a w dłoni… pudełka z posiłkami, dopasowanymi pod Twoje potrzeb. Z cateringiem dietetycznym zrzucić nadprogramowe kilogramy to nie problem, ponieważ mamy w ofercie szeroki wachlarz kalorii, rozpoczynając w niektórych dietach od nawet 1000 kalorii na cały dzień! Chcesz zbudować mięśnie? Dla nas sprawa jest tak adekwatnie banalna jak z zrzucaniem kilogramów, oferujemy duże zakresy kalorii na dzień, sięgające nawet 3500 kalorii na cały dzień. Warto pamiętać, że posiłki w pudełku są dla każdego, w tym na dla:

  • osób chcących poprawić jakość zdrowia właściwym odżywianiem,
  • kobiet w ciąży,
  • ludzi posiadających mało czasu w trakcie dnia,
  • osób nie lubiących gotować,
  • osób chcących tylko jeden posiłek w trakcie dnia (np. do pracy).

Sprawdź także inne miasta w których działa nasz catering dietetyczny!